Tuulelippude töötoad

Käesoleval aastal avanes meil üks vahva koostööpakkumine, kus saame anda oma panuse Sisevete festivali dekoratsioonide meisterdamisega. Sellel suvel on võimalik kohata Võrtsjärve ääres Jämejala vaimse tervise küla kogukonnaliikmete poolt meisterdatud tuulelippe! 🐟

Loe lisaks

Jämejala talgupäev

Maikuu alguses pidasime "Teeme ära" talgupäeva Jämejala vaimse tervise küla kogukonnas. Sündmus sai Marilini poolt ametlikult registreeritud ka talgupäeva kodulehele, seega saime ka oma panuse anda ühisele koostegemisele. Kui esialgu arvestasime 15-20 osalejaga, siis talgupäeva hommik üllatas suure osalejate arvuga - kui üle 50 inimese oli valmis panustama kogukonna heaks töökindad kätte panema. Talgulisi tuli nii sundravi, erihoolekande kui ka akuutpsühhiaatria osakondadest, lisaks panid käed külge ka töötajad.
Loe lisaks

2.mai avastusretk koos Jämejala tegevusjuhendajatega

2.mail võtsime Jämejala tegevusjuhendajatega ette avastusretke Kuusalu piirkonna võlusid avastama. Esimene peatuspunkt meie teekonnal oli Kolga mõis, kust saime nii inspiratsiooni kui ka uusi ideid selle kohta, kuidas kujundada tulevikus Jämejala kogukonnamuuseumi. Seejärel suundusime päeva teises pooles tutvuma Kuusalu Hoolela MTÜ tegemistega, mis kõnetas meid sügavalt ning andis hoogu Jämejala vaimse tervise küla kogukonna edasiseks arenguks.
Loe lisaks

Viljandimaa vabakondade ümarlaua kohtumine

MTÜ Loome Sillad osales Viljandimaa vabakondade ümarlaua kohtumisel, kus kogukondade eestkõnelejad, päästeamet ja omavalitsuse esindajad arutasid kriisiolukordade ennetuse ja ettevalmistuste võimalusi, püüdes leida viise, kuidas ühiselt tegutseda ja tagada kogukonnaliikmetele turvatunne.
Loe lisaks

Arhiiv